ZAKOŃCZYLIŚMY PROGRAM „OSWÓJ WISŁĘ”

ZAKOŃCZYLIŚMY PROGRAM „OSWÓJ WISŁĘ”

To były pracowite dwa miesiące. Szkoliliśmy, uczyliśmy i instruowaliśmy – amatorów wioślarstwa w programie „Oswój Wisłę”.

Zadanie pn. „ Oswój Wisłę” było finansowane przez m.st Warszawa, organizatorem  było Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie. Program w 2022r miał już swoją drugą edycję. Zajęcia wioślarskie to przede wszystkim forma aktywizacji mieszkańców warszawy do aktywnego spędzania czasu nad Wisłą.

Były to bezpłatne , otwarte zajęcia  na warszawskim odcinku Wisły i w Porcie Czerniakowskim oraz alternatywnie stacjonarne na lądzie ( ergometry wioślarskie , siłownia ) gdy aura  pogody nam nie dopisywała.

Uczestnikami zajęć były osoby, które wcześniej nie miały okazji poznać tej dyscypliny sportu. O atrakcyjności programu może świadczyć fakt, że już po dwóch dniach od ogłoszenia programu w mediach społecznościowych,  mieliśmy komplet zgłoszeń na czas realizacji zadania.

Zajęcia odbywały się dwa razy w tygodniu w weekendy po 1,5godziny rozpoczynając od dnia 3 września do 23 października 2022r.

W programie uczestniczyła 19 osobowa grupa. Efektem naszego programu na dzień dzisiejszy, już dwie osoby  kontynuują  przygodę  z wioślarstwem w sekcji amatorskiej.

 

 

.

 

Facebook
Skip to content