...And the Winner is...

Wioślarski Tytan Warszawy Sportem Roku 2022

Wioślarski Tytan Warszawy – głosami mieszkańców Warszawy i nie tylko, został wybrany Sportem Roku 2022 w Plebiscycie „Warszawiaki”.

To naprawdę fantastyczne wydarzenie. Projekt naszego Klubu „Wioślarski Tytan Warszawy” został zwycięzcą w kategorii Sport Roku 2022 w Plebiscycie „Warszawiaki”. Zwycięstwo jest tym bardziej okazałe, gdyż na wszystkie zgłoszone wydarzenia, przez cały miesiąc luty, głosowali internetowo Warszawiacy.

W dniu 15.03.2023r. w Białołęckim Domu Kultury odbyła się uroczysta Gala finałowa rozstrzygająca konkurs.

Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie reprezentował Dyrektor Biura Pan Maciej Śliwiński, który z rąk Wiceprezydent m.st. Warszawy Pani Renaty Kaznowskiej, odebrał nagrodę za pierwsze miejsce w kategorii Sport Roku 2022.

Jest to dla WTW szczególne wyróżnienie w jakże szczególnym, jubileuszowym roku. Rok 2023 to święto sportu polskiego – 145 lat działalności najstarszego stowarzyszenia sportowego, jakim jest Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie.

Ta nagroda to przede wszystkim praca całego team’u Tytana czyli dużej rzeszy ludzi zaangażowanych w projekt – Pracowników WTW, Trenerów WTW, Zawodników, Wolontariuszy, Członków WTW.

Szczególne podziękowania kierujemy do warszawskich Dzielnic i Ośrodków Sportu i Rekreacji – nie ma dobrych imprez bez dobrych partnerów, a takimi właśnie są wyżej wymienieni, którzy mocno nas wspierają od samego początku Tytana (rok 2014).

Jesienią 2023 rusza kolejna, dziewiąta edycja Wioślarskiego Tytana Warszawy, jest wielce prawdopodobne że padnie kolejny rekord i wiosłować z Tytanem będzie aż 13 dzielnic stolicy !

 

materiał: Facebook

Facebook
Skip to content