Wioślarstwo jest sportem, którego główny filar stanowi praca zespołowa, czyli szeroko rozumiany teambuilding. Każda łódź nabiera rozpędu za sprawą ludzi, którzy jednocześnie, w tym samym rytmie i tempie je napędzają. Dlatego tak ważne jest wzajemne zrozumienie oraz współpraca, które są kluczem do sukcesu w organizacjach.

JOANNA DOROCIAK

Potrójna medalistka Mistrzostw Europy, wielokrotna medalistka zawodów Pucharu Świata, zdobywczyni kwalifikacji olimpijskiej do Rio de Janeiro

Obecnie trenerka sekcji amatorskiej oraz biegaczka na poziomie Proamatorskim w teamie New Balance

Wiecznie uśmiechnięta. Chętnie podzieli się z Wami swoim doświadczeniem oraz wiedzą, które zdobywała przez blisko 16 lat treningów wioślarskich.

 

KONTAKT

numer telefonu: 695-660-810

e-mail:dorociak.joanna@gmail.com

AGNIESZKA RENC

MISTRZYNI i VICE-MISTRZYNI ŚWIATA W WIOŚLARSTWIE

Trener koordynator sekcji wioślarskiej WTW Warszawa.  Prowadząca zajęcia sekcji amatorskiej.

Tryska optymizmem oraz dobrą energią.

Z chęcią podzieli się z Wami swoim doświadczeniem oraz wiedzą, które zdobywała przez lata, zarówno jako zawodniczka jak i trenerka.

 

KONTAKT

numer telefonu: 600-135-466

adres e-mail: agnieszka.renc@wtw.waw.pl

AGNIESZKA WULCZYŃSKA (CAŁKA)

Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski

Gdy trenowała jako zawodniczka, co roku stawała na podium w barwach WTW. Aktualnie trenerka najmłodszej grupy dziewcząt regatowej sekcji wioślarskiej.

Agnieszka jest również Absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, gdzie studiowała na kierunku wychowanie fizyczne. Ukończyła specjalizacje z kulturystyki, fitnessu oraz korektywy, ale przede wszystkim wioślarstwa, co daje jej bardzo dużo wiedzy niezbędnej, aby być doskonałym trenerem! Agnieszka nie osiada jednak na laurach – odbyła wiele dodatkowych szkoleń z zakresu stabilizacji czy treningu młodego sportowca i nieustająco poszukuje dalszych dróg rozwoju.

 

KONTAKT

numer telefonu: 722 342 487

e-mail: agnieszka.calka@wtw.waw.pl

MARCIN BRZEZIŃSKI

Czterokrotny Olimpijczyk, Mistrz Świata, multimedalista Mistrzostw Europy oraz Pucharów Świata. Wielokrotnie stawał na podium Mistrzostw Polski

Olbrzymie doświadczenie i wiedza sprawiają, że każdy Trening z Marcinem jest na najwyższym poziomie.

KONTAKT

 

e-mail: marbrze@poczta.onet.pl

MARIA WIERZBOWSKA

Olimpijka z Rio de Janejro 2016 oraz Tokio 2020, Wicemistrzyni Świata, wielokrotna medalistka Mistrzostw Europy oraz Pucharów Świata. Multimedalistka Mistrzostw Polski.

Zawsze pozytywnie nastawiona, potrafi przekazać wiele wiedzy jak również pozytywnej energii. Na zajęciach z Maria porządny trening i szeroki uśmiech gwarantowany.

KONTAKT

 

e-mail: marysiawierz@op.pl

JOANNA DOROCIAK

tel. 695 660 810

joanna.dorociak@wtw.waw.pl

AGNIESZKA RENC

600 135 466

agnieszka.renc@wtw.waw.pl

AGNIESZKA CAŁKA

722 342 487

agnieszka.calka@wtw.waw.pl

MARCIN BRZEZIŃSKI

marbrze@poczta.onet.pl

MARIA WIERZBOWSKA

marysiawierz@op.pl

    Facebook
    Skip to content