TYTAN9 ŚRÓDMIEŚCIE – WYNIKI, RELACJA, ZDJĘCIA

TYTAN9 ŚRÓDMIEŚCIE – WYNIKI, RELACJA, ZDJĘCIA

Ledwo opadł kurz po prześwietnych eliminacjach na Bielanach (15.11), a już dzisiaj kolejne eliminacje, tym razem w dzielnicy Śródmieście.
Współorganizatorem zawodów była Aktywna Warszawa, której bardzo dziękujemy za fantastyczne podejście do zawodów i niezwykły profesjonalizm we współorganizacji. Dzisiaj Tytan zyskał solidnego Partnera.
 
No, ale to co się działo w Hali Solec – to nadaje się na do kanonów wszystkich edycji Tytana. Takiego poziomu dopingu i takiego hałasu. Byliście kosmiczni ! Cudownie się organizuje zawody, przy takiej publice, przy takim zaangażowaniu.
 
Kilka godzin mocnego wiosłowania. Kilka znakomitych wyników. Na uwagę zasługuje wynik Matyldy z klas 8 (SP 211), która zanotowała niezwykły wynik wdzierając się na pierwsze miejsce TOP-5 (najlepsze czasy z całej 9 edycji). Matylda zdystansowała drugie miejsce, aż o 32 metry. Brawo.
Tytan wiosłował już z Seniorami (na Bemowi). Dzisiaj w przedbiegu zawodów, odbył się wyścig uczniów Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 244. To już pewnego rodzaju tradycja. SP244 wiosłowała również z nami w ubiegłym roku na Targówku.
 
Na koniec sztafety i o matulu …… poziom głośności został chyba dzisiaj ustanowiony. Śródmieście, jesteście najgłośniejsi ! Sztafety wzbudzają niesamowite emocje i tak też było dzisiaj. Hala Solec prawie odleciała.
 
Przed nami weekend, będzie szansa złapać oddzech, bo Tytan nie zwalnia. W kolejnym tygodniu przed nami już w środę (22.11) eliminacje na Żoliborzu (istny powrót po latach nieobecności w tej dzielnicy) oraz w piątek (24.11) Praga Południe.
 
Zapowiada się wspaniały tydzień, a Wielki Finał tuż tuż – 13.12 w OSiR Mokotów.
 
Dzięki za dziś. Do zobaczenia !
 
Wyniki dzielnica Śródmieście:
 
 
.
Facebook
Skip to content