Treningowy paraliż w całym kraju.

Treningowy paraliż w całym kraju.

Od dn. 1.04. wszystkie formy aktywności zostają odgórnie zawieszone na mocy rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 31 marca 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Ministerstwo Sportu informuje, że w dalszym ciągu w niezmienionym kształcie obowiązuje zakaz prowadzenia przez przedsiębiorców (…) oraz przez inne podmioty, działalności związanej ze sportem, rozrywkowej i rekreacyjnej”.

W WTW wszyscy zawodnicy od połowy marca trenują w domach według planów przygotowanych przez trenerów. Do domu wróciła Joasia Dorociak, która przygotowywała się do udziału w walce o reprezentowanie kraju w Igrzyskach Olimpijskich i pozostaje w treningu. Z Portugalii specjalnym transportem wrócili Marcin Brzeziński oraz Piotr Płomiński. Po odbyciu obowiązkowej 14-dniowej kwarantanny (ciągle w treningu) kontynuują treningi we własnym zakresie.

Zawodnikom wypożyczyliśmy ergometry do pracy w domu. Nie dla wszystkich jednak wystarczyło sprzętu. Staramy się aktualnie zorganizować im ciekawe formy treningu zastępczego.

Mamy nadzieję, że wkrótce wrócimy na wodę!

Obszerna relacja ze strony pztw.pl dostępna tutaj.

Facebook
Skip to content