MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA EUROPY – BRĄZOWY PŁOMIŃSKI, CZWARTY DOMAŃSKI

MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA EUROPY – BRĄZOWY PŁOMIŃSKI, CZWARTY DOMAŃSKI

Wczoraj zakończyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Europy z udziałem dwóch naszych reprezentantów Piotra Płomińskiego oraz Konrada Domańskiego.

Piotr Płomiński wywalczył brązowy medal na jedynce, a Konrad Domański zajął 4 miejsce w konkurencji 4x, przegrywając nieznacznie na finiszowych metrach z osadą Włoch.

Kilka słów od naszych zawodników: ‘’ Dla mnie 2-dniowy harmonogram zawodów był bardzo niekorzystny. Jest to męczący system, a ja byłem już zmęczony całym sezonem startowym. Mistrzostwa Świata rozłożone na 5 dni są bardziej przyjemne. Sam bieg finałowy bardzo wyrównany. Niestety już przed rozgrzewką odbijał mi się ostatni posiłek i było to uciążliwe. Ostatecznie cieszę się z finalnego rezultatu. Wreszcie czekają mnie upragnione wakacje i chwila oddechu po ciężkim sezonie” – podsumował swój start Piotr.

“Czwarte miejsce boli najbardziej. Jest niedosyt bo tak niewiele zabrakło do medalu. Mimo to jestem zadowolony z całych regat. Popłynęliśmy najlepiej jak tylko mogliśmy, ale reszta okazała się lepsza” – powiedział Konrad.

Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom świetnych wyników. Jesteśmy dumni.

fot. @juliakowacicfoto

Facebook
Skip to content