DWA BRĄZOWE MEDALE NA ME MASTERS W BLED

DWA BRĄZOWE MEDALE NA ME MASTERS W BLED

Podsumowanie Mistrzostw Europy Masters 2021 .
Regaty odbyły się 16-19.09 na przepięknym torze w słoweńskim Bled. Nasza amatorska sekcje sportowa reprezentowało 4 zawodników: Edyta Czerwińska-Nowak, Emil Drzewek, Jakub Klimczewski oraz Michał Żółkiewski. Niestety na ostatniej prostej organizatorzy wycofali z programu regat ósemkę kobiet ze względu na niewystarczającą liczbę zgłoszonych osad. Nasze Panie dzielnie przygotowujące się od dłuższego czasu do tych regat, niestety finalnie nie wystartowały.
 
Cieszymy się, że mimo niskiej frekwencji nasze osady pokazały się z bardzo dobrej strony zdobywając dwa brązowe medale w konkurencjach: 2x Mixed Edyta Czerwińska oraz Emil Drzewek, M2- Michał Żółkiewski, Jakub Klimczewski. Ponadto Michał i Kuba startowali również w konkurencji jedynek i zajęli kolejno 4 i 6 miejsce .
 
Dla naszych zawodników była to największa tego typu impreza sportowa, w jakiej brali udział i wszyscy są pod wrażeniem organizacji, poziomu sportowego regat, atmosfery. Po zawodach oczywiście było zwiedzanie przepięknego Bled, pobliskiego jeziora Bohinj oraz stolicy Słowenii Ljubljany.
 
Za rok Mistrzostwa Europy Masters we Francji… kogo namówiliśmy do startów za rok?
 
Ps. Od zawodników:
„Bardzo dziękujemy trenerce Agnieszce Renc za świetną pracę włożoną w przygotowania naszej osady do startu, ogromne zaangażowanie, pomoc i cierpliwość w tej prawie rocznej już współpracy”
 
Od Edyty i Emila:
„Dziękujemy Agnieszce Renc oraz Filipowi Fularze za pomoc w treningach i sprawach organizacyjnych.”
 
Widzimy się za ro , w miejmy nadzieję już szerszym gronie!
 
fot. zdjęcia prywatne zawodników
 
 
Facebook
Skip to content