DOSKONAŁY WIOŚLARSKI WEEKEND!

Za nami iście wioślarski weekend!

Działo się zarówno na naszym rodzimym podwórku, jak i we włoskiej Sabaudii, gdzie miał miejsce III, ostatni już Puchar Świata, który był ostatnim testem przed zbliżającymi się Igrzyskami Olimpijskimi.

Nasz najlepszy zawodnik – Marcin Brzeziński ,wraz ze swoją osadą zdobył brązowy medal, a nasz młodziutki Piotr Płomiński, zajął 10 miejsce w konkurencji skifistów.

W Warszawie działo się za to w zawodach amatorskich. W sobotę rozegrały się regaty Warsaw Head. Zawodnicy mieli do przepłynięcia dystans 3,5 km od mostu Siekierkowskiego, do cypla przy klubie TWDW.

W niedziele odbyły się za to Regaty II Grand Prix – Warszawski Sprint na 400 m, na kanale Żerańskim. Emocji nie brakowało! Po raz czwarty z rzędu nasza męska ósemka wygrała w kategorii OPEN MEN z najlepszym czasem zawodów. Dziewczyny zajęły drugie miejsce w kategorii OPEN WOMEN i JUNIOR WOMEN.

Cieszy nas świetna postawa naszych zawodników Amatorów sekcji sportowej, którzy mimo braku najlepszego sprzętu, udowodnili swoją dominację, między innymi wygrywając w kategorii Masters Women i Masters Men oraz zdobywając brąz w kategorii Masters Mikst!

Wielkie gratulacje dla Wszystkich startujących za te emocje i walkę!