APEL O POMOC!

APEL O POMOC!

Kochani!!! W odpowiedzi na wczorajszy pozytywny odzew i liczne sugestie z Waszej strony, postanowiliśmy zwrócić się o pomoc i zainicjować zbiórkę środków na zakup nowych łodzi wioślarskich.

Przypomnijmy, że podczas niedzielnego powrotu z regat w Kruszwicy doszło do poważnego wypadku samochodowego, w wyniku którego uległy zniszczeniu najlepsze łodzie WTW. W konsekwencji straciliśmy dwie najcenniejsze czwórki, a remont pozostałych łodzi będzie wymagał dużych nakładów pieniężnych.

Nasi najmłodsi wychowankowie na początku sezonu startowego zostali pozbawieni sprzętu, który umożliwiłby im równe szanse w rywalizacji międzyklubowej. Wierzymy, że są wśród Nas ludzie dobrej woli, którzy zechcą nas wesprzeć i pomóc w tym trudnym czasie. Nasi Wychowankowie na to zasługują.

W tym wyjątkowym dniu – dzisiaj obchodzimy Dzień Dziecka – pomóżcie nam przywrócić uśmiechy na twarzach naszych dzieciaków, które tak bardzo przeżyły niedzielne wydarzenie.

Każda nawet najmniejsza kwota jest na dla Nas na wagę złota i pozwoli pokonać zakręt, na którym się znaleźliśmy. Z góry dziękujemy za okazane wsparcie i udostępnienie apelu.

Link do zbiórki ⤵️

https://zrzutka.pl/x28epj

Facebook
Skip to content