WIOŚLARSTWO AMATORSKIE – OFERTA INDYWIDUALNA / OFERTA DLA FIRM

WIOŚLARSTWO AMATORSKIE – OFERTA INDYWIDUALNA / OFERTA DLA FIRM

Od kilku ładnych sezonów rozwijamy i propagujemy modę na wiosłowanie wśród praktycznie wszystkich. Dużych i małych, młodych i starych, chudych i tych nieco grubszych. Nasze zajęcia są adresowane praktycznie dla każdego, nie tylko dla byłych sportowców i ludzi aktywnych. Staramy się aktywować swoimi działaniami naprawdę wszystkich.

Rokrocznie realizujemy miejskie programy nauki wiosłowania, codziennie tydzień w tydzień, prowadzimy atrakcyjny kalendarz zajęć z zapisami online i systemem karnetowym.  Nasi Trenerzy to przede wszystkim byli zawodnicy WTW, którzy w swoim dorobku mają niejeden sukces sportowy.

Co raz częściej dołączają do nas firmy i team’y firmowe. Przy okazji szkoleń i warsztatów prowadzonych w naszej sali konferencyjnej, które kończą zajęciami odstresowującymi na basenie wioślarskim czy ergometrach. Szyjemy oferty pod każdego klienta i jesteśmy w stanie sprostać praktycznie wszystkim oczekiwaniom.

Jeżeli chcesz dołączyć do nas na treningi w ramach sekcji amatorskiej, napisz wtw@wtw.waw.pl, a wcześniej prześlij wypełnioną i podpisaną deklarację.

Jeżeli chcesz dołączyć do nas ze swoją firmą, zapoznaj się z naszą ofertą a potem daj znać – stworzymy coś dla Ciebie naprawdę extra.

#ChodźNaWiosła

oferta wioślarstwo amatorskie

 

 

.

Facebook
Skip to content