TYTAN9 – ŻOLIBORZ (RELACJA, WYNIKI, TOP5)

TYTAN9 – ŻOLIBORZ (RELACJA, WYNIKI, TOP5)

Mówią, że powroty bywają trudne. Nie w przypadku Tytana i dzielnicy Żoliborz !
W 2014r. pierwszy i ostatni raz, organizowaliśmy zawody w tej dzielnicy. Przyszło wtedy 25 dzieci. Trochę pełni obaw, zastanawialiśmy się czy uda się dziś.
 
No i wróciliśmy z przytupem! Frekwencja nas pozytywnie zadziwiła. Ponad 170 dzieci z 4 żoliborskich podstawówek (na Żoliborzu jest ich osiem).
 
Wydaje nam się, że będziemy tu wracać i oby Tytan zadomowił się na dobre w tej dzielnicy, zwłaszcza że poziom wiosłowania był dzisiaj konkretny, a m.in. dwójka uczniów wskoczyła do TOP-5. Trzeba tu oddać miejsce tej dwójce: Nel w klasach 6 (SP68), uzyskała NAJLEPSZY WYNIK ze wszystkich dotychczasowych 10 eliminacji w tej edycji. Wskoczyła na pierwsze miejsce i realnie może wygrać tę klasyfikację. (Uwaga, od tej edycji w Finale nagradzać będziemy również zwycięzców w TOP5). Drugi dzisiejszy, bardzo dobry wynik, nosi również imię żeńskie: Julia w klasach 5 (SP267) wskoczyła na drugie miejsce w rankingu najlepszych piątek. Gratulujemy !
 
Zawody finansowane były ze środków Urzędu dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy.
 
Dla wszystkich startujących, przewidziany dziś został smaczny poczęstunek w postaci zdrowych batonów.
Dzisiaj była z nami pełna czołówka naszych Trenerów. Marcin Brzeziński – Mistrz Świata, olimpijki Marysia Wierzbowska i Sylwia Kocerka, Joasia Dorociak – medalistka Mistrzostw Europy i Agnieszka Wulczyńska – multimedalistka Mistrzostw Polski.
 
Zagrzewana, przez gwiazdy światowego wioślarstwa, młodzież bawiła się z nami doskonale i bardzooooo głośno dopingowała.
 
Sztafety jak zawsze naruszyły nam bębenki w uszach, ale spokojnie – na piątek będziemy gotowi, gdyż przed nami kolejny przystanek w OSiR Praga Południe. Nomen omen, to też będzie dla nas powrót po dłuższej przerwie.
 
Do zobaczenia !
 
 

 

 

Facebook
Skip to content