TYTAN9 URSYNÓW – RELACJA, WYNIKI, ZDJĘCIA

TYTAN9 URSYNÓW – RELACJA, WYNIKI, ZDJĘCIA

Przedostatnia eliminacja 9 edycji Tytana za nami. Ursynów napisał nową kartę w historii naszej imprezy. Padł absolutny rekord uczestnictwa, który może być trudny do pobicia w najbliższym czasie. Aż 328 dzieci z 11 ursynowskich szkół, wzięło udział w zmaganiach na ergometrach.

Liczba, która robi wrażenie i nie pozwala spokojnie przejść do porządku dziennego. Dotychczasowy najlepszy wynik jeżeli chodzi o frekwencję, był na Bemowie, gdzie startowało 269 dzieciaków. Różnica spora i nowa granica przesunięta została bardzo daleko. My się cieszymy. Bardzo się cieszymy.

Od kilku sezonów mówimy, trochę do znudzenia, że Tytan nam rośnie z każdym rokiem i tak jest ! W tej edycji brało udział już ponad 2.300 dzieci z ponad 80 Szkół Podstawowych. W ubiegłym roku było około 2.000 dzieci z ponad 70 SP.

Ale wróćmy do Ursynowa i zawodów w hali „Hawajska”. Jak co roku, gościmy w hali Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji, gdzie na sali na co dzień ćwiczy SP 310. Tutaj specjalne podziękowania dla dyrekcji szkoły, która ustąpiła nam miejsca, przesuwając  swoje lekcje wf. Dziękujemy!

Zmagania utalentowanej i jakże rozemocjonowanej młodzieży, bacznie obserwował Zastępca Burmistrza dz. Ursynów Pan Piotr Zalewski. Obecna była również Radna dzielnicy Pani Karolina Mioduszewska, a pierwszą trójkę oficjeli dopełniał Pan Marek Stańczak Zastępca Dyrektora Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji.

Było głośno, było intensywnie (ponad 50 wyścigów), ale bardzo sprawnie. Nasza team, na niejednych zawodach zjadł zęby i świetnie sobie poradził z ponad trzema setkami młodych ludzie. Sztafety, trzeba było robić na dwie tury 🙂

 

Przed nami „ostatni taniec” tegorocznych eliminacji, już w środę mikołajkową 06.12 odbędą się ostatnie zawody – gospodarzem będzie dzielnica Włochy (hala OSiR). Serdecznie zapraszamy.

Ze wszystkimi niebawem spotykamy się w Wielkim Finale 13.12 hala OSiR Mokotów.

Cześć!

 

Tytan9 ch5

Tytan9 ch6

Tytan9 ch7

Tytan9 ch8

Tytan9 dz5 T

ytan9 dz6

Tytan9 dz7

Tytan9 dz8

Tytan9 szkoły

 

 

 

Facebook
Skip to content