TYTAN9 – TARGÓWEK. WYNIKI, RELACJA.

TYTAN9 – TARGÓWEK. WYNIKI, RELACJA.

W dniu dzisiejszym, odbyła się już szósta eliminacja dziewiątej edycji Wioślarskiego Tytana Warszawy. Nasz tytanowy Team, dopłynął na drugą stronę Wisły do dzielnicy Targówek.

Gospodarzem zawodów był Zespół Szkół nr 41 przy ul. Bartniczej 2.

Wydarzenie była finansowane ze środków urzędu dzielnicy Targówek m.st. Warszawy.

Frekwencja (zaczynamy się do tego naprawdę przyzwyczajać), była ponownie imponująca. Dziewięć szkół podstawowych, ponad dwieście dzieci i młodzieży, przełożyła się na aż 41 wyścigów. Poziom emocji sportowych był naprawdę bardzo wysoki i mimo, że wyniki były dzisiaj mocne, to do klasyfikacji TOP5 (najlepsze czasy ze wszystkich eliminacji), udało się tylko dwójce uczniów (klasy 5 -te dziewczynek i klasy 8-me chłopców). To świadczy, że na tym etapie Tytana, trzeba kręcić „przemocne” wyniki, żeby wskoczyć do tej klasyfikacji.

Zawody kończyliśmy wyścigami sztafet, które zawsze od kilku lat zamykają każde eliminacje. Najlepszą szkołą w sztafetach okazała się SP42, której serdecznie gratulujemy. Puchar jest Wasz!

Tak zamknęliśmy październik. Teraz tydzień przerwy w związku ze skróconym tygodniem (Święto Zmarłych). Do Tytana wracamy już 08.11 i zawitamy do dzielnicy Ursus.

Potem listopadowy maraton: 15.11 Bielany, 17.11 Śródmieście, 22.11 Ursynów, 24.11

Wyniki:

Tytan9 ch5

Tytan9 ch6

Tytan9 ch7

Tytan9 ch8

Tytan9 dz5

Tytan9 dz6

Tytan9 dz7

Tytan9 dz8

Tytan9 wyniki szkół

 

 

Facebook
Skip to content