TYTAN9 – PRAGA POŁUDNIE (WYNIKI,RELACJA, GALERIA)

TYTAN9 – PRAGA POŁUDNIE (WYNIKI,RELACJA, GALERIA)

W dniu 24 listopada w Hali „Siennicka” OSiR Dzielnicy Praga-Południe odbył się Wioślarski Tytan Warszawy 2023 – Eliminacje dla Dzielnicy Praga-Południe. W Tytanie wzięli udział zgłoszeni przez szkoły z Dzielnicy Praga-Południe uczniowie ze szkół podstawowych: chłopcy i dziewczynki z klas 5-8.
Organizatorem wydarzenia, które odbyło się pod Patronatem Honorowym Burmistrza Dzielnicy Tomasza Kucharskiego było Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie.
 
Tytana prowadziły: Sylwia Kocerka (olimpijka i brązowa medalistka Mistrzostw Świata) i Joanna Dorociak (medalistka Mistrzostw Europy) – zawodniczki Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego.
 
Młodzież głośno dopingowała swoje koleżanki i swoich kolegów, żeby osiągnęli jak najlepsze wyniki. Atmosfera dzięki temu była wyjątkowa.
Puchary otrzymały szkoły za zajęcie I-III miejsca oraz dzieci w klasyfikacjach indywidualnych. Ponadto organizator przewidział medale i pamiątkowe koszulki.
 
W klasyfikacji łącznej szkół:
I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 246 – dystans 6971 metrów
II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa Trampoline – dystans 3036 metrów
III miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 373 – dystans 2635 metrów.
 
Na koniec ważna informacja: Uczennica szkoły podstawowej Trampoline, Maria Olszewska z dystansem 411 m zakwalifikowała się do TOP5 Warszawy. Gratulujemy! Puchary w imieniu WTW wręczał Maciej Śliwiński – Dyrektor Biura, a w imieniu OSiR Dzielnicy Praga-Południe – zastępca dyrektora Ośrodka Dariusz Dombrowski.
 
Dzisiaj byliście prawdziwymi TYTANAMI! Dziękujemy i gratulujemy wszystkim udziału w imprezie.
 
Do zobaczenia w Finale 13.12 w OSiR Mokotów
 
 
 
 
Facebook
Skip to content