TYTAN9 BEMOWO – ABSOLUTNY REKORD FREKWENCJI ! (wyniki)

TYTAN9 BEMOWO – ABSOLUTNY REKORD FREKWENCJI ! (wyniki)

W dniu dzisiejszym odbyła się kolejna, trzecia eliminacja dziewiątej edycji Wioślarskiego Tytana Warszawy. Tym razem gościliśmy w dzielnicy Bemowo w hali OSiR przy ul. Obrońców Tobruku.

 

Tytan na Bemowie od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Kadra nauczycielska jest niesamowicie zaangażowana i chętnie uczestniczy w naszych zawodach. Tak też było tym razem. Ilość zgłoszeń nas … nie zaskoczyła, ale zdecydowanie robi wrażenie. Ponad 330 dzieci z 7 bemowskich szkół podstawowych, zapisanych zostało do zawodów. Rozegraliśmy, aż 58 wyścigów.

 

To absolutny rekord frekwencji nie tylko tej edycji, ale i w całej historii Tytana !!!!!!

Żeby było śmiesznie, dzisiaj na Bemowie odbywały się jeszcze inne zawody sportowe i nie wszyscy mogli do nas dojechać. To tylko pokazuje jaki potencjał jest na Bemowie.

 

Nie mogliśmy być obojętni na to co tu się dzieje i też postanowiliśmy stanąć na wysokości zadania. Wśród naszych Trenerów mieliśmy dzisiaj absolutną Ligę Mistrzów. Gwiazdy światowego wioślarstwa zagrzewały młodzież w rywalizacji: Marcin Brzeziński (Mistrz Świata i czterokrotny olimpijczyk), Maria Wierzbowska (Wicemistrzyni Świata, olimpijka z Rio), Sylwia Lewandowska (medalistka Mistrzostw Świata, olimpijka z Londynu i Rio), Joanna Dorociak (Wicemistrzyni Europy), Agnieszka Renc (MistrzynI Świata) i Agnieszka Wulczyńska (multimedalistka Mistrzostw Polski).

 

Padło dziś wiele bardzo dobrych wyników, Bemowo z pewnością namiesza w naszym TOP-5 (najlepsze czasy ze wszystkich dzielnic). Emocje, gwar i wzajemny doping towarzyszył przez kilka dobrych godzin zawodów.

 

Warto odnotować, że po raz pierwszy w historii Tytana, równolegle toczyły się zawody dla bemowskich Seniorów, którzy w liczbie kilkunastu osób, postanowili się pościgać pod egidą Tytana. Grupa seniorów, jest dobrze zorganizowana i mocno aktywna. Kilka dni temu zostali zwycięzcami warszawskiej „Senioriady”.

Daliśmy radę zorganizować podwójne zawody w jednym czasie, nasz TytanTeam jest niesamowity !

 

Sztafety jak zwykle były najgłośniejsze, a emocje sięgnęły wysokiego sufitu hali OSiR.

 

Na koniec medale, puchary i nagrody dla zwycięzców. Nagradzamy jak zawsze pierwsze piątki z każdej kategorii wiekowej. Najlepsi otrzymują awans do Wielkiego Finału, który 13 grudnia odbędzie się w OSiR Mokotów.

 

Dziękujemy Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy za dofinansowanie zawodów i profesjonalną współpracę przy organizacji Tytana. Dziękujemy Ośrodkowi Sportu i Rekreacji Bemowo, za miłą jak zawsze gościnę. Podziękowania też dla redakcji sportowej TVP3 Warszawa, za to że zawsze za nami jeździcie.

 

Teraz kilka dni przerwy i kolejne eliminacje. Najbliższe zawody 11.10 Białołęka i 18.10 Wilanów.

WYNIKI:

Tytan9 Wyniki BEMOWO ch5

Tytan9 Wyniki BEMOWO ch6

Tytan9 Wyniki BEMOWO ch7

Tytan9 Wyniki BEMOWO ch8

Tytan9 Wyniki BEMOWO dz5

Tytan9 Wyniki BEMOWO dz6

Tytan9 Wyniki BEMOWO dz7

Tytan9 Wyniki BEMOWO dz8

Tytan9 Wyniki BEMOWO kl. szkół

 

 

 

Facebook
Skip to content