DOMAŃSKI I PŁOMIŃSKI BEZ AWANSU DO PÓŁFINAŁU MISTRZOSTW ŚWIATA

DOMAŃSKI I PŁOMIŃSKI BEZ AWANSU DO PÓŁFINAŁU MISTRZOSTW ŚWIATA

Update:

Niestety, nie udało się Piotrowi i Konradowi awansować do półfinału Mistrzostw Świata. W swoim biegu ćwierćfinałowym zajęli czwarte miejsce (awansowały pierwsze trzy osady). Odnotujmy tylko, że wczorajsze warunki na torze były trudne – wiał silny wiatr.

Niestety nie uda się w tym roku naszym wychowankom uzyskać kwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich, swoich szans powinni szukać w maju przyszłego roku. Jest więc czas w końcu odpocząć – sezon był dla obu zawodników bardzo intensywny, a następnie opływać się razem na wspólnej osadzie.

Dziękujemy Panowie za ten rok. Sukcesy osiągnięte przez Was napawają nas dumą i z dużym optymizmem patrzymy na niedaleką przyszłość.

 

———————————————————————————————————————————————————————————

Dobre wiadomości napłynęły do nas w niedzielę z Belgradu, gdzie od soboty ruszyły wioślarskiej Mistrzostwa Świata seniorów.

Nasza reprezentacyjno/klubowa dwójka podwójna Piotr Płomiński i Konrad Domański, uzyskała bezpośrednią kwalifikację do ćwierćfinału. Nasi wychowankowie przypłynęli na metę z czwartym czasem co wystarczyło do awansu.

Przypomnijmy, że z mistrzostw w Belgradzie, 11 pierwszych osad uzyskuje awans na przyszłoroczne Igrzyska Olimpijskie w Paryżu.

Ćwierćfinały zaplanowano na środę. Trzymamy kciuki.

 

 

 

,

Facebook
Skip to content