TYTAN9 – BIELANY (RELACJA, WYNIKI,TOP5)

TYTAN9 – BIELANY (RELACJA, WYNIKI,TOP5)

Przyspieszamy i kolejne eliminacje 9 edycji Tytana za nami. Dzisiaj dopłynęliśmy na Bielany, które są z nami nieprzerwanie od początku powstania programu. Duży sentyment i ogromna przyjemność organizować w Centrum Rekreacji i Sportu imprezy.
Dzisiaj frekwencja w dzielnicy przerosła nasze oczekiwania i buzie same się uśmiechały, że taka rzesza młodych ludzi zawitała na Lindego 20, aby z nami się bawić. Niespełna 200 uczniów z 7 bielańskich podstawówek zapisało się na listy startowe.

Punktualnie o 09:30 zawody otworzył Burmistrz dzielnicy Bielany m.st. Warszawy Pan Grzegorz Pietruczuk, który wspólnie z Panią Dyrektor CRS Anną Szymczak-Gałkowską życzyli zebranej młodzieży pobicia swoich rekordów i kwalifikacji do Wielkiego Finału (13.12 na Mokotowie).
Dyrektor WTW Pan Maciej Śliwiński, podczas otwarcia zawodów, przekazał na ręce Burmistrza, medal 145-lecia WTW, który został przyznany dzielnicy Bielany przez nasze Towarzystwo.
Dzielnica Bielany współfinansowała dzisiejsze zawody.

Kilka godzin solidnego wiosłowania, fantastyczne emocje i kilka naprawdę bardzo dobrych wyników, padło dzisiaj na Bielanach. Jednak przede wszystkim dobra zabawa poprzez sport.

Warto odnotować wynik Laury z klasy 8 (SP80),która wskoczyła na pierwsze miejsce TOP-5 , czyli najlepszych wyników ze wszystkich eliminacji, a było ich już 8. Drugi wynik wart odnotowania, to dystans Kacpra z klas 5 (SP187), który wskoczył na 4 miejsce TOP-5.

W rywalizacji sztafet, zwyciężyła SP 53.

Poniżej klasyfikacja szkół. Niebawem umieścimy wyniki indywidualne.

My już przemieszczamy się z powrotem do Śródmieście, gdzie w najbliższy piątek odbędą się eliminacje dla tej właśnie dzielnicy (hala Solec).
Finał Tytana zbliża się wielkimi krokami, już 13.12 w OSiR Mokotów (ul. Niegocińska 2a).

Dziękujemy dzielnicy Bielany i CRS, za świetną współpracę przy organizacji eliminacji i do zobaczenia w kolejnej edycji.

WYNIKI:

Tytan9 ch5

Tytan9 ch6

Tytan9 ch7

Tytan9 ch8

Tytan9 dz5

Tytan9 dz6

Tytan9 dz7

Tytan9 dz8

Tytan9 szkoła

TOP-5-aktualne

 

 

Facebook
Skip to content