TYTAN9 – URSUS. WYNIKI, RELACJA

TYTAN9 – URSUS. WYNIKI, RELACJA

Hej Ursus, żyjecie ? Daliście dzisiaj czadu, jeszcze dzwoni nam w uszach.
Dzisiaj była absolutna miazga. Hala pękała w szwach i ponownie decybele przebiły skalę, szczególnie na sztafetach.
 
Tak czuliśmy, że wykręcicie niesamowite wyniki. No i wykręciliście, sportowe też, ale nie o tym. W dniu dzisiejszym ustanowiliście nowy rekord frekwencji we własnej dzielnicy. Wiosłowało Was aż 238 osób, co daje trzeci rezultat w 9 edycji Tytana (po 7 eliminacjach). Ogromne brawa dla Was i dla Waszych Nauczycieli. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem.
 
To było solidnych kilka godzin wiosłowania. Padło dzisiaj mnóstwo dobrych wyników. Kilkoro z Was wskoczyło do TOP5. Dwóch chłopców: Hubert (klasa 5, SP82) i Hieorhii (klasa 8, SP360), ustanowiło najlepsze wyniki w swoich kategoriach ze wszystkich dotychczasowych eliminacji.
Brawa, brawa, brawa !
 
Wszystko to, pod bacznym okiem naszych Trenerów, a zawitali do SP nr 2, dzisiaj znakomite nazwiska: Marcin Brzeziński (czterokrotny olimpijczyk i Mistrz Świata), Marysia Wierzbowska (olimpijka, brązowa medalistka Mistrzostw Świata) i Agnieszka Wulczyńska (multimedalistka Mistrzostw Polski).
 
Gratulujemy wszystkim startującym.
 
W rywalizacji sztafet zwyciężyła SP382, która zwyciężyła również w klasyfikacji szkół, wyniki poniżej.
Nagrody dla najlepszych wręczali: Pan Michał Trawiński – Naczelnik Wydziału Sportu w dzielnicy Ursus, Maria Wierzbowska i Maciej Śliwiński – Dyrektor WTW Warszawa.
 
Bardzo dziękujemy dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 2, za gościnę i wzorową współpracę. To już kolejny rok, kiedy wspólnie udaje się zorganizować świetną imprezę Tytana. Dziękujemy.
 
Tytan przyśpiesza. Przed nami okres dwóch eliminacji w tygodniu. W kolejnych dniach zawitamy na Bielany (15.11) i zawody w „naszej” dzielnicy Śródmieście (17.11).
 
Do zobaczenia !
Zawody finansowane ze środków Urzędu dzielnicy Ursus m.st. Warszawy.
 
WYNIKI:
 
 
 
 
Facebook
Skip to content