Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie Logo Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie Logo

ŻEGLARSTWO: I ELIMINACJA DO MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW

Co tam słychać u naszych żeglarzy?
Mamy update od naszego trenera Maćka Lato:

Za nami I eliminacja do Mistrzostw Polski Młodzików.
Niestety, tym razem pogoda nie była naszym sprzymierzeńcem. Brak wiatru uniemożliwił rozegranie wyścigów. W żeglarstwie to jednak część gry. Trzeba być zawsze gotowym do ścigania, mieć sprzęt przygotowany, koncentrację na starcie i cierpliwość do warunków, które nie zawsze pozwalają zejść na wodę.
Mimo braku startów, możemy być zadowoleni z postawy naszych zawodników. Dobra organizacja, zaangażowanie i pełna gotowość do rywalizacji, to wartości, które w takich momentach widać najlepiej.
Nie wracamy jednak z pustymi rękami!
Międzyklubowa drużyna (WTW, Sindbad, OKŻ) pokazała sportowego ducha również na lądzie, zajmując 3. miejsce na 24 zespoły w turnieju piłki nożnej.
Dziękujemy wszystkim zawodnikom za wspólny czas i reprezentowanie klubów z pełnym zaangażowaniem. Kolejne starty już przed nami i na pewno nie zabraknie emocji ani wiatru!

Gratulujemy ! I życzymy powodzenia w najbliższych startach .

Ułatwienia dostępu
Wielkość tekstu
Odstępy linii