ZBIÓRKA NA ŁÓDKĘ DLA PIOTRKA PŁOMIŃSKIEGO

ZBIÓRKA NA ŁÓDKĘ DLA PIOTRKA PŁOMIŃSKIEGO

Szanowne Druhny, Druhowie, Przyjaciele.

Udało Nam się zebrać kwotę 53 tys. na jedynkę wioślarską „Filippi” dla naszego najlepszego obecnie zawodnika (jedynkarza) Piotra Płomińskiego. Niestety galopująca inflacja spowodowała astronomiczny wzrost cen za łodzie wioślarskie (które nigdy nie były tanie). Mocno nas to zaskoczyło. Do pełni szczęścia, aby łódka znalazła się u nas w WTW, Brakuje ostatnich 10 tys zł.

Dlatego jesteśmy tutaj i prosimy Was o wsparcie.

Piotrek to nasz Tytan, z WTW. Nasza nadzieja na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu w 2024 i jesteśmy pewni – również na kolejne Igrzyska.

Ma zaledwie 21 lat, a już zadomowił się w ścisłej kadrze Seniorów. W tym roku został między innymi Młodzieżowym Mistrzem Europy na M1x, na Mistrzostwach Świata Seniorów zajął bardzo dobre 11 miejsce, a w Mistrzostwach Europy Seniorów w konkurencji M2x zajął 7 miejsce (1 miejsce Finał B).

Piotrek jest ogromną nadzieją Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego, jak i całego polskiego wioślarstwa, a zbliżający się sezon stoi pod tytułem: KWALIFIKACJE OLIMPIJSKIE.

Dlatego zwracamy się do wszystkich naszych Przyjaciół o dorzucenie swojej cegiełki do rezultatów Piotrka. Niech chłopak pływa na najlepszym sprzęcie na jaki zasługuje.

W dniu dzisiejszym uruchomiliśmy internetową zbiórką. Będziemy wdzięczni za każdą pomoc finansową jak i udostępnienie informacji o zbiórce dalej.

ŁÓDKA DLA PIOTRKA – zbiórka (kliknij tutaj)

 

 

.

Facebook
Skip to content