WIOŚLARSKI TYTAN WARSZAWY SPORTEM ROKU W PLEBISCYCIE „WARSZAWIAKI” !

WIOŚLARSKI TYTAN WARSZAWY SPORTEM ROKU W PLEBISCYCIE „WARSZAWIAKI” !

To naprawdę fantastyczne wydarzenie. Projekt naszego Klubu „Wioślarski Tytan Warszawy” został zwycięzcą w kategorii Sport Roku 2022 w Plebiscycie Warszawiaki. Zwycięstwo jest tym bardziej okazałe, gdyż na wszystkie zgłoszone wydarzenia, przez cały miesiąc luty, głosowali internetowo Warszawiacy.

W dniu wczorajszym w Białołęckim Domu Kultury odbyła się uroczysta Gala finałowa rozstrzygająca konkurs.

Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie reprezentował Dyrektor Biura Pan Maciej Śliwiński, który z rąk Wiceprezydent m.st. Warszawy Pani Renaty Kaznowskiej, odebrał nagrodę za pierwsze miejsce w kategorii Sport Roku.

Jest to dla WTW szczególne wyróżnienie w szczególnym, jubileuszowym roku. Bieżący rok to święto sportu polskiego – 145 lat działalności najstarszego stowarzyszenia sportowego jakim jest Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie.

Ta nagroda to przede wszystkim praca całego team’u Tytana czyli dużej rzeszy ludzi zaangażowanych w projekt – Pracowników WTW, Trenerów WTW, zawodników wolontariuszy, Członków WTW.

Szczególne podziękowania kierujemy do warszawskich Dzielnic i Ośrodków Sportu i Rekreacji – nie ma dobrych imprez bez dobrych partnerów, a takim właśnie są wyżej wymienieni, którzy mocno nas wspierają od samego początku Tytana (rok 2014).

Jesienią 2023 rusza kolejna, dziewiąta edycja Wioślarskiego Tytana Warszawy, jest wielce prawdopodobne że padnie kolejny rekord i wiosłować z Tytanem będzie aż 13 dzielnica Warszawy !

 

 

 

 

 

Facebook
Skip to content