WIOŚLARSKI TYTAN WARSZAWY – EDYCJA #9

WIOŚLARSKI TYTAN WARSZAWY – EDYCJA #9

Lato i wakacje w pełni. Można by powiedzieć czas urlopowy – czas ogórkowy. Nie dla naszego biura, które od długich tygodni systematycznie wchodzi w stan wzmożonej pracy związanej z przygotowaniem 9 edycji zawodów Wioślarskiego Tytana Warszawy. Już pod koniec ubiegłego roku rozpoczęliśmy pierwsze działania z Tytanem, składając wnioski konkursowe do dzielnic. Konkursy zostały rozstrzygnięte w pierwszym kwartale 2023r., można powiedzieć – po naszej myśli – no może za wyjątkiem dzielnicy Śródmieście, która w tym roku nie chciała podjąć współpracy…
Mimo to i tak będziemy tam obecni 🙂
 
Tak więc, szanowni Państwo – bardzo nam miło poinformować, że największa wioślarska impreza dla dzieci i młodzieży w Polsce, rusza już 20 września w dzielnicy Bemowo (hala OSiR ul. Obrońców Tobruku 40).
W tym roku, zaplanowaliśmy ustanowienie nowego rekordu – wiosłować będziemy w aż 13 dzielnicach Warszawy.
14-tymi zawodami będzie Wielki Finał, który odbędzie się w dniu 13 grudnia, a gospodarzem będzie OSiR Mokotów (ul. Niegocińska 2A).
 
Pełny kalendarz #9 edycji Tytana, przedstawia poniżej załączona grafika.
 
W tym roku, WTW Warszawa weszło we współpracę z jedną z największych firm w Polsce zajmującej się reklamą outdoor, firmą AMS.
Dzięki tej współpracy, we wrześniu i październiku ruszy kampania promocyjna Tytana. Nasze olbrzymie plakaty, będą obecne na kilkudziesięciu warszawskich przystankach (City Light). Poniżej wizualizacja takiego przystanku i plakatu.
 
To nie koniec działań promocyjnych WTW związanych ze współpracą z firmą AMS, ale o tym niebawem.
 
Wszystkie informacje znajdować się będą na:
 
 
W zasadzie od teraz uruchamiamy możliwość przesyłania do nas zgłoszeń na zawody, pod specjalnie stworzonym adresem mailowym: TYTAN@WTW.WAW.PL
 
W razie pytań, dzwońcie, piszcie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji. Widzimy się już 20.09 na Bemowi, a potem praktycznie co środa kolejne zawody i tak do grudnia !
 
 
 
 
 
Facebook
Skip to content