Wioślarska wynajmij

 

 

 

 

Adres: ul. Wioślarska 6, 00-411 Warszawa

email: wtw@wtw.waw.pl 

mobile: 532 349 978

 

Obiekt przy ulicy Wioślarskiej 6 w Warszawie funkcjonuje od 1929 roku. W 2017 roku w miejsce starej przystani powstał nowoczesny obiekt sportowy o profilu wioślarskim. Wcześniejszy budynek miał zaledwie 3 kondygnacje, obecnie Przystań na Wioślarskiej dysponuje aż 7 kondygnacjami. Spełnia najwyższe europejskie standardy. Jest piękną wizytówką zarówno polskiego wioślarstwa, jak i samej Warszawy. W tym miejscu zawodnicy mogą trenować w nowoczesnych warunkach, co później przekłada się na wysokie wyniki sportowe.

Przystań na Wioślarskiej to jednak miejsce, w którym mogą szkolić się nie tylko wioślarze. Obiekt dysponuje przestronną i funkcjonalną salą konferencyjną o powierzchni aż 135 mkw. Przestrzeń można aranżować na wiele sposobów. Dzięki mobilnej ścianie działowej, można ją podzielić na dwie części. To doskonałe miejsce w Warszawie na zorganizowanie konferencji lub szkolenia nawet dla 90 osób. Nowoczesna sala jest salą klimatyzowaną, wyposażoną w profesjonalny sprzęt audiowizualny, który jest niezbędny do przeprowadzenia spotkania na międzynarodowym poziomie.

Dużym atutem jest również taras (50 m2) oraz wysokie okna, przez które można podziwiać zapierający dech w piersiach widok na panoramę Warszawy.

 

SALE KONFERENCYJNE – Wioślarska 6

 

Przystań na Wioślarskiej 6, oferuje klimatyzowaną salę konferencyjną, która ma 135 mkw powierzchni. Przestronną salę można aranżować na kilka sposobów, a dzięki specjalnej mobilnej ścianie działowej, można ją również podzielić na dwie mniejsze (salę klubową i mniejszą salę konferencyjną). Umożliwia to organizację dwóch mniejszych eventów w tym samym czasie. Uczestnicy obu spotkań nie przeszkadzają sobie mając do dyspozycji dwa niezależne wejścia.
Sala konferencyjna pomieści do 80-90 osób w układzie teatralnym lub koktajlowym, czyli bardziej swobodnym.

Salę wyposażono w wysokiej klasy sprzęt audiowizualny, który ułatwi przeprowadzenie konferencji, prezentacji czy szkolenia.

Niewątpliwym atutem sali znajdującej się na terenie Wioślarskiej 6, jest długi taras o powierzchni aż 50 m2, z którego można podziwiać panoramę miasta. Przez duże okna sali konferencyjnej możemy podziwiać Bulwary Wiślane, rzekę Wisłę, Ruchliwy Most Poniatowskiego oraz Stadion Narodowy.

Budynek objęty jest systemem kontroli dostępu i dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

W budynku znajduje się winda. Możliwe miejsca parkingowe w garażu podziemnym (poziom -2) oraz miejsca postojowe przed budynkiem (poziom 0 od strony Wisłostrady oraz poziom -1 od strony Wisły).

 

Wymiary sali konferencyjnej:

wysokość – 3 m
długość – 15 m
szerokość – 9 m

 

Wymiary obu sal po rozłożeniu ścianki działowej:

Sala klubowa (na przeciwko wejścia głównego, z widokiem na basen wioślarski):

szerokość – 9 m
długość – 7 m

 

Mała sala konferencyjna:

szerokość – 9 m
długość – 8 m

 

 

 

.

Facebook
Skip to content