WIELKI FINAŁ TYTANA: GALERIA + RELACJA

WIELKI FINAŁ TYTANA: GALERIA + RELACJA

Wioślarski Tytan Warszawy 2017 przeszedł do historii. Czwarta edycja naszego autorskiego projektu zakończyła się tradycyjnie, jak co roku, w czerwcu na Hali Koło przy ul. Obozowej 60, należącej do Ośrodka Sportu i Rekreacji w dzielnicy Wola.

Do rywalizacji o nagrody i tytuły Tytanów 2017 stanęło kilkuset gimnazjalistów z sześciu dzielnic (Wola, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów i Mokotów), gdzie przez dwa miesiące odbywały się eliminacje. Warto odnotować, że w Finale pokazało się, aż 12 szkół z ww. dzielnic.

Na najlepszych (nagradzane pierwsze trzy miejsce w sześciu kategoriach wiekowych) czekały pulsometry ufundowane przez Partnera imprezy firmę Centrum Słuchu i Mowy „Medincus”. Dla najlepszej szkoły podczas zawodów finałowych, czekał nowiuteńki ergometr wioślarski firmy Concept 2 ufundowany przez kolejngeo Partnera Tytana – Fundację LOTTO.

Świetna zabawa, ale i walka do ostatnich metrów towarzyszyła przez cały czas trwania zawodów.
Najlepsze okazało się GIM 11 z Mokotowa (528 pkt.), które przerwało dwuletnią dominację GIM 33 im. S. Batorego (dz. Śródmieście) i do nich trafiła nagroda główna – ergometr wioślarski. Drugie miejsce zajęło właśnie GIM 33 (455 pkt.), a trzecie GIM 50 (dz. Wola – 438 pkt.).

W podsumowaniu, możemy się pochwalić że na wszystkich zawodach była z nami obecna kamera TVP Warszawa, która emitowała krótkie relacje z zawodów w programach sportowych.
W tym miejscu chcielibyśmy serdecznie podziękować całej redakcji sportowej za to, żę są z nami od samego początku Tytana.

Przez te dwa miesiące, wiosłowało z nami blisko tysiąc gimnazjalistów z sześciu warszawskich dzielnic. Przed Finałem, gościliśmy po raz kolejny w Ząbkach na zaproszenie tamtejszego MOSiR-u.

Przed nami wakacje, ale my zabieramy się do pracy nad przygotowaniami do V edycji Wioślarskiego Tytana Warszawy, który w związku z reformą edukacji pojawi się zapewne w zmienionej formie, ale o tym będziemy informować w niedalekiej przyszłości.

Facebook