UDANY WYSTĘP WTW W REGATACH WARSAW HEAD

UDANY WYSTĘP WTW W REGATACH WARSAW HEAD

Już na stałe w kalendarzu warszawskich wioślarzy wpisały się regaty Warsaw Head. Wioślarze ścigają się w ósemkach w kategoriach męskich, damskich i mieszanych.

Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie wystawiło swoją reprezentację we wszystkich 6 kategoriach (siódma to kategoria firmowa). Udany występ wystarczy podsumować wynikami: Osady WTW wygrały w 4 kategoriach OPEN MEN, OPEN WOMEN, JUNIOR, MASTER WOMEN!

Do tego zdobyliśmy II miejsce w kategorii MASTER MIXED i III w kategorii MASTER MEN.

Na specjalne wyróżnienie zasługuje ósemka juniorska pod wodzą trenera Dominika Brodziaka, która zdobyła fenomenalny, drugi czas regat zaraz po zwycięskiej osadzie OPEN MEN pod wodzą Piotra Płomińskiego.

Do WTW znów należy tytuł HEAD OF WISŁA w kategorii męskiej, a panie wywalczyły ten tytuł po raz pierwszy. Są to tytuły za najlepsze czasy regat.

W tym roku odbyła się już 4 edycja imprezy, która z roku na rok przyciągała coraz więcej uczestników i egzotyczne osady zagraniczne. Tym razem sytuacja epidemiczna zupełnie skomplikowała zadanie. Regaty odbyły się w niesprzyjającym terminie i przy zmniejszonej ilości uczestników.

fot. Zdzisław Biernacki, strona Zdjęcia Wioślarskie 1976-dziś

Facebook
Skip to content