#Tytan6 – Bemowo (wyniki, galeria, media)

#Tytan6 – Bemowo (wyniki, galeria, media)

Zobacz materiał #Tytan6 Bemowo w TVP3 Warszawa    

Czytaj: „Dwie kolejne odsłony Tytana”. 

Czytaj: „Kolejna eliminacja VI edycji za nami”

Trzecia eliminacja, szóstej edycji Wioślarskiego Tytana Warszawy zakończona. Tym razem Tytan gościł na Bemowie. Byliśmy tutaj w ubiegłym roku i było niesamowicie.

Teraz … było jeszcze lepiej ! Absolutny rekord frekwencji , blisko 250 młodzieży wzięło udział w zmaganiach na ergometrze. Emocje, walka o najlepszy wynik i świetna zabawa.

Gospodarzem imprezy była hala OSiR Bemowo (ul. Obrońców Tobruku 40).

W trakcie zawodów obecna była Mistrzyni Świata w wioślarstwie, a obecnie trenerka WTW Warszawa – Agnieszka Renc. Trener Agnieszka czujnym okiem wyławiała wioślarskie diamenty, które wymagają szlifu na treningach w Klubie.

Najlepsze piątki z każdej klasyfikacji (chłopcy i dziewczynki, klasy 5-8), otrzymały nagrody i uzyskały kwalifikację do majowego Wielkiego Finału, który odbędzie się w dniu 29.05 w Hali Koło (OSiR Wola, ul. Obozowa 60). W finale, młodzież rywalizować będzie o nagrody dla siebie, tytuł Tytana oraz sprzęt sportowy dla najlepszej szkoły – profesjonalny ergometr wioślarski CONCEPT 2.

Najlepszą szkołą okazała się Szkoła Podstawowa nr 82, która zdobyła 18408 pkt., SP nr 82 zwyciężyła również a rywalizacji sztafet.

Drugie miejsce SP nr 321 (8266 pkt), trzecie miejsce SP nr 316 (6661 pkt.).

Wszystkim startującym, zwycięzcom oraz ich nauczycielom, należą się wielki brawa i gratulacje.

Organizatorzy bardzo dziękują dzielnicy Bemowo m.st. Warszawa, za świetną współpracę przy organizacji #Tytan6 – Bemowo.

Kolejna eliminacja już 26.03.2019r. w Śródmieściu (hala sportowa „Polna”) oraz dzień później 27.03 na Targówku (SP nr 206).

Galeria zdjęciowa

.

Facebook