TYTAN MOKOTÓW – WYNIKI I PONOWNY REKORD FREKWENCJI.

TYTAN MOKOTÓW – WYNIKI I PONOWNY REKORD FREKWENCJI.

W dniu dzisiejszym odbyła się kolejna, już czwarta, eliminacja ósmej edycji Wioślarskiego Tytana Warszawy. Nieprzerwanie od 28.09, co tydzień w każdą środę wiosłujemy w warszawskich dzielnicach poszukując nowych MISTRZÓW. Tym razem gościliśmy na Mokotowie, gdzie frekwencja i atmosfera jest zawsze gorąca. Tak było i tym razem. Zgłoszenia do zawodów przekroczyły liczbę 230 osób z 9 mokotowskich podstawówek.

Zawody otworzyli Maciej Śliwiński – Dyrektor WTW i Krzysztof Rosiński – Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji, gospodarza wydarzenia. Warto odnotować, że tegoroczne zawody odbyły się wsparciu finansowemu z Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy.

Poza czołówką naszych Trenerów, których prezentujemy tutaj , gościem specjalnym był mokotowianin, zwycięzca Tytana z 2016 roku i obecnie najlepszy zawodnik WTW  – Piotr Płomiński. Ciekawostką jest, że Piotr na zawody przyprowadził swojego młodszego brata – Bartka, który podobnie jak w roku ubiegłym zwyciężył w klasyfikacji klas 5. Być może Bartek pójdzie w ślady starszego brata.

Był bardzo wysoki poziom sportowy zawodów, o czym świadczą mocne przetasowania w naszej liście TOP5 (po 4 z 11 eliminacji). Ranking TOP5 opublikujemy w dniu jutrzejszym.

Medale, puchary i nagrody wręczyli: Pan Rafał Miastowski – Burmistrz Dzielnicy Mokotów, Pani Joanna Lewandowska – Radna Dzielnicy Mokotów i Pan Krzysztof Rosiński – Dyrektor OSiR.

Wyniki publikujemy poniżej.

Przed nami kolejne zawody Tytana – dzielnica Wola (Hala Koło) 26.10.2022r.

Gratulujemy dzisiejszym zwycięzcom i wszystkim startującym.

 

wyniki ch5

wyniki ch6

wyniki ch7

wyniki ch8

wyniki dz5

wyniki dz6

wyniki dz7

wyniki dz8

wyniki klasyfikacja szkół

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

Facebook
Skip to content