Za nimi ich pierwsze, debiutanckie, zgrupowanie w kadrze narodowej juniorów.
Basia, Jadzia i Antek od kilku, dni przebywali w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Wałczu, gdzie pod okiem trenerów reprezentacji Polski, szlifowali technikę w ramach programu PZTW “Adept Wioślarstwa”.