SUKCESY JUNIOREK I JUNIORÓW MŁODSZYCH NA OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY!!!

Nasi zawodnicy z roczników 2003 i 2004 wrócili wczoraj z 3 srebrnymi medalami Mistrzostw Polski.
? Pierwszą osadą, która jako pierwsza stanęła na podium to dwójka podwójna kobiet – Urszula Zawadzka i Zofia Krukowska.
? Drugi medal należał również do Pań, który wywalczyły w ósemce ze sterniczką w składzie: Milena Kozłowska, Maja Graczyk, Urszula Zawadzka, Zofia Krukowska, Aleksandra Ochman, Liwia Pilawa, Hanna Barszczewska, Izabela Stefaniak i Liwia Jabłońska.
? Ostatni krążek dorzucili Panowie, gdzie po emocjonującym finiszu ósemek ze sternikiem ulegli tylko osadzie AZSu Szczecin. W skład osady wchodzili: Cezary Kaleta, Jakub Hassa, Mateusz Pyczot, Marcin Żołek, Adam Jac, Kajetan Drzewiecki, Stanisław Poniakowski, Mikołaj Kot oraz Jakub Drzewiecki.

Pozostałe osady uplasowały się na następujących miejscach:
5 miejsce – czwórka bez sterniczki
5 miejsce – czwórka podwójna ze sterniczką
6 miejsce – czwórka ze sterniczką
8 miejsce – dwójka bez sternika
8 miejsce – ósemka ze sternikiem

W punktacji klubowej zajęliśmy 5 miejsce na 33 startujące kluby, a trenerami byli Agnieszka Renc i Dominik Brodziak.

Dziękujemy serdecznie wszystkim zawodnikom za podjęty trud rywalizacji, trenerom, rodzicom oraz wszystkim zaangażowanym. Za tydzień kolejna ważna impreza – Młodzieżowe Mistrzostwa Polski oraz Mistrzostwa Polski Młodzików w Poznaniu