SUKCES ANGELIKI BIEDRZYCKIEJ, ZAWODNICZKI WTW NA MISTRZOSTWACH POLSKI W KOLARSTWIE TOROWYM!

Angelika Biedrzycka, zawodniczka Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego, odniosła duży sukces w Mistrzostwach Polski w Kolarstwie Torowym, które odbyły się w dniach 26-27.09.2020r., na torze kolarskim w Pruszkowie.

W konkurencji tandemów, wspólnie z Edytą Jasińską wygrały kolejno – sprint na 200 metrów oraz wyścigi na 1000 i 3000 metrów. W tym ostatnim ustanowiły nowy rekord Polski stając się poważnymi kandydatkami do wysokiego miejsca w przyszłorocznych Mistrzostwach Świata oraz Igrzyskach Paraolimpijskich w Tokio. Należy wspomnieć, że na tegorocznych Mistrzostwach Świata, które rozegrano w Kanadzie tandem Angelika Biedrzycka – Edyta Jasińska na 1000 metrów zajął miejsce szóste, a w wyścigu drużynowym wspólnie z dwoma kolegami wywalczyły medal srebrny.

Ogromne Gratulacje dla Angeliki oraz jej trenera Ryszarda Kocha! Trzymamy mocno kciuki za kolejne starty!