STREFA WTW WARSZAWA NA ZAWODACH OMDO

STREFA WTW WARSZAWA NA ZAWODACH OMDO

W najbliższą sobotę na pływalni Centrum Sportowo – Rehabilitacyjnego WUM w Warszawie, kolejna edycja zawodów „Od młodzika do olimpijczyka” OMDO. Młodzi pływacy walczyć będą o punkty dające prawo startu w Wielkim Finale. Poza emocjami związanymi z rywalizacją na basenie dla uczestników zawodów przygotowana została dodatkowa atrakcja. Dzięki porozumieniu Zarządu Głównego AZS i Polskiego Związku Towarzystw Wioślarskich oraz przy współpracy z Warszawskim Towarzystwem Wioślarskim, właśnie podczas tej imprezy wystartuje projekt „Po drugie – wioślarstwo”.
 
Program ma za zadanie przybliżyć sportowcom różnych dyscyplin, w tym pływania, sport wioślarski, który po zakończeniu uprawiania dotychczasowej dyscypliny może być doskonałą formą rozwoju kariery sportowej. Wielu wioślarskich championów, w tym aktualnie najlepszy wioślarz świata, swoje mistrzostwo zawdzięczają treningowi pływackiemu.
 
W sobotę WTW Warszawa wspólnie z PZTW zorganizuje strefę wioślarską, w której można będzie zgłębić tajniki dyscypliny m.in. poprzez rywalizację na ergometrach.
 
Być może już w niedalekiej przyszłości część z uczestników sobotniej rywalizacji zechce spróbować swoich sił na wiosłach.
 
Startujemy od godziny 12:00.
 
 
 
.
Facebook
Skip to content