SŁODKO – GORZKA NIEDZIELA…

SŁODKO – GORZKA NIEDZIELA…

Niestety musimy podzielić się z Wami bardzo smutną wiadomością. Wczoraj wieczorem wracając z Regat w Kruszwicy doszło do poważnego wypadku. Na autostradzie A2 (około 50km od Warszawy), bus wjechał w nasz transport sprzętu – w przyczepę zapakowaną najlepszymi łodziami wioślarskimi. Na szczęście w wypadku nikt z ludzi nie ucierpiał…

W konsekwencji dwie czwórki pójdą do kasacji. Nasza jedyna ósemka została również mocno poturbowana i czekamy na ocenę zniszczeń. Kolejnych 6 łodzi ma poważne uszkodzenia. Trwa szacowanie strat, które wiemy, że będą bardzo duże.

Jest Nam niezmiernie przykro komunikować o tej sytuacji, która jest dla nas prawdziwą tragedią, na samym początku sezonu startowego. Straciliśmy niezmiernie wartościowe narzędzia do pracy. Za chwilę wakacyjne zgrupowania i najważniejsze starty w sezonie. Na czas nieokreślony straciliśmy również klubowego busa i przyczepę na łodzie wioślarskie. Niedziela była dla Nas słodko – gorzkim dniem. Rozpoczęła się świetnymi występami naszych podopiecznych w Centralnych Regatach Kontrolnych Juniorów, a zakończyła ogromną katastrofą dla Naszego klubu.

Na pewno na długo zapamiętamy ten dzień…

Dziękujemy naszym pracownikom, którzy do późnych godzin nocnych zabezpieczali majątek Klubu (wyruszyła również pomoc z Warszawy), by szczęśliwie nad ranem dowieźć go do WTW.

Facebook
Skip to content