SEZON SPORTOWO – TURYSTYCZNY 2021 ROZPOCZĘTY!

SEZON SPORTOWO – TURYSTYCZNY 2021 ROZPOCZĘTY!

Z przyjemnością ogłaszamy, że w sobotę 22 maja 2021r. oficjalnie otwarty został Sezon Sportowo – Turystyczny 2021r.!

Pogoda dopisała tylko przez pierwszą część dnia, jednak nie powstrzymało nas to przed świętowaniem w pełni tej uroczystości.

Dzień rozpoczął się Derbami Warszawy Amatorskich ósemek, które miały szczęście odbyć się jeszcze w pełnym słońcu. Same obchody Otwarcia Sezonu rozpoczęły się Mszą Świętą w parafii Św. Trójcy przy ul. Solec 61. Następnie uroczystość przeniosła się na przystań WTW przy ul. Zaruskiego 12, gdzie oficjalnie otwarty został sezon.

Na tegorocznym Otwarciu mieliśmy przyjemność uroczyście podziękować Trenerce Danucie Kotwińskiej, która otrzymała nadany przez Walne Zebranie tytuł Honorowego Członka naszego Towarzystwa oraz Pani Zofii Pawłowskiej, która dzielnie pracowała w księgowości WTW przez przeszło 35 lat.

W ramach obchodów Otwarcia, miejsce miał również chrzest sześciu łodzi wioślarskich .Chrzciliśmy trzy nowe jedynki Filippi (dedykowane dla obecnie najlepszych zawodników WTW) dwie czwórki i jedną ósemkę. Łodzie nazwane zostały m.in. imionami zmarłych w ostatnim czasie Członków Towarzystwa (dh Władysław Szustorowski, dh Jan Sznajder, dh Zygmunt Łoziński, dh Mirosław Pytel). Oby łódki jak najlepiej służyły naszym zawodnikom!

Po części oficjalnej nastąpił poczęstunek, w trakcie którego zaproszeni Goście, Członkowie Towarzystwa oraz zawodnicy mogli cieszyć się nawzajem swoim towarzystwem.

Dziękujemy Firmie Sen Warsaw za smaczny tego dnia catering oraz Firmie Carlsberg (reprezentowanej przez agencję Level Up) za kolorowe napoje.

Facebook
Skip to content