Sezon regatowy zainaugurowany!

Sezon regatowy zainaugurowany!

Pracowity weekend za Wutewiakami. Ewidentnie wkraczamy w kolejny sezon regatowy. I to z werwą!

Sobotnie Centralne Wiosenne Regaty Długodystansowe upłynęły pod znakiem panów: Świetnie dysponowany Piotr Płomiński zwyciężył w klasyfikacji juniorów i uzyskał najlepszy czas wśród wszystkich skiffistów! Na czwartym miejscu w tej konkurencji błyszczał Konrad Domański.

Marcin Brzeziński znów udowadnia wspaniałą dyspozycję plasując się na trzeciej pozycji w dwójkach bez sternika w osadzie z Mateuszem Wilangowskim.

Trzecie miejsce zajęła również Zuza Duda w jedynkach kategorii lekkiej.

Trzeba również wspomnieć o AMP w Ergometrze Wioślarskim: do Warszawy jak co roku zjechało ponad 530 studentów, którzy rywalizowali na ergometrach. Cieszy wspaniałe I miejsce Konrad Siwek w kategorii mężczyzn wagi lekkiej!

Udanego wejścia w sezon regatowy gratulujemy wszystkim startującym! Cieszymy się również z udanego występu grupy seniorskiej, która wraca do startów (dobre 8 miejsce Michała Jeżewskiego i Jakuba Kocerki na dwójce bez sternika w CWRD).

fot. Julia Kowacic

Wyniki CWRD: http://eos.wztw.hostingasp.pl/page_results/details.php?url=..%2Fresults_pdf%2F2014%2F112___13-04-2019___Centralne+Regaty+Dlugodystansowe%2F
Wyniki AMP: http://azs.waw.pl/amp-ergometr/?fbclid=IwAR1h4BtwHbdUS9ULk1NASllPJwDTrFszlvJsXoUmnkj3_Za4BTDVvbTtCxg

 
Facebook