REGATOWA SEKCJA WIOŚLARSKA ROŚNIE W SIŁĘ!

REGATOWA SEKCJA WIOŚLARSKA ROŚNIE W SIŁĘ!

Regatowa sekcja wioślarska naszego Towarzystwa rozrasta się w szalonym tempie. Cieszymy się, że jest Nas coraz więcej-> ludzi aktywnych, uśmiechniętych, zakochanych w wiosłach! Zarażamy siebie nawzajem pasją i energią, o którą tak ciężko w ostatnich czasach. Motywujemy siebie nawzajem, wspieramy, budujemy zespół. W końcu praca na łódce to praca zespołowa. Ostatnio team wioślarski WTW poszerzył się o nowych członków, którzy przeszli do Nas z innego warszawskiego klubu MKS Dwójka Warszawa. Witamy w naszej sportowej rodzinie: Prokosińską Weronikę, Kozdrój Oliwię, Kurek Urszulę oraz Pobudkiewicza Szymona.

Dodatkowo pamiętać trzeba, że nabory do sekcji wioślarskiej regatowej (sportowej) nieustająco trwają. Zapraszamy dziewczęta i chłopców do grupy młodzików (13-14 lat) oraz juniorów/juniorek młodzych (15 i 16 lat). Nasza ogromna siła jest wykwalifikowana kadra trenerska z dużym doświadczeniem, najnowocześniejsza baza treningowa w Polsce (Centrum wioślarstwa przy ul. Wioślarskiej 6) oraz bezpieczna przystań wioślarska zlokalizowana w Porcie Czerniakowskim.

Wioślarstwo to znakomity sport uczacy systematyczności, cierpliwości, pracy zespołowej, wytrwałości i pokory. Zapewnia rozwój społeczny, który w obecnej sytuacji pandemii jest mocno zaburzony.

MIEJSCE TRENINGÓW:

Cały rok: Ośrodek Sportów Wodnych WTW przy ul. Wioślarskiej 6.

Listopad-marzec: obiekty zewnętrzne wg ustalonego harmonogramu (basen, hala sportowa) – Ośrodek Sportów Wodnych WTW przy ul. Zaruskiego 12 (Cypel Czerniakowski).

Zapraszamy do wspólnego wiosłowania!

O więcej informacji odsyłamy Was do trenerów:

• Grupa chłopców -> Trener Dominik Brodziak – KONTAKT nr telefonu: 535533378, E-mail: dominik.brodziak@wtw.waw.pl

•Grupa dziewczyn -> Trenerka Agnieszka Całka – KONTAKT nr telefonu: 660265048, Email: agnieszka.calka96@gmail.com

oraz do zakładki SPORT – WIOŚLARSTWO – NABÓR na naszej stronie internetowej.

Wszyscy mamy nadzieję, że wrócimy jak najszybciej do emocji i przeżyć, które zapewniają imprezy sportowe!

Facebook
Skip to content