Projekt “Aktywnie nad Wisłą” w rozkwicie !
Szkolimy się z wioślarstwa na całego .
To już kolejny weekend z programem finansowanym ze środków m.st. Warszawy, gdzie nasi trenerzy szkolą z nauki wiosłowania warszawiaków.
Tym razem pogoda była dobra, a nawet bardzo dobra.
Poziom sportowy rośnie z każdym treningiem, oby tak dalej.