PIKNIK BEMOWO – „MAŁY TYTAN” W PARKU GÓRCZEWSKA

PIKNIK BEMOWO – „MAŁY TYTAN” W PARKU GÓRCZEWSKA

To był naprawdę aktywny weekend dla nas. W Poznaniu wioślarze walczyli o medale Mistrzostw Polski Seniorów, na Żeraniu kajakarze ścigali się w Mistrzostwach Warszawy, na Zegrzu tradycyjnie nasi młodzi optymiściarze szlifowali formę.

WTW aktywne było jescze w jednym miejscu i wyraz aktywne jest tu jak najbardziej na miejscu. Na zaproszenie Wydziału Sportu Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy, wystawiliśmy sportową strefę na Pikniku sportowo-rekreacyjnym z okazji Dnia Dziecka pn. „Bemowo moja bajka”. Nasz namiot z ergometrami, był jednym z najbardziej obleganych namiotów tego dnia przez mieszkańców Bemowa i Warszawy. Tak więc wyszedł nam niechcący „mały Tytan” w Parku Górczewska. Przeprowadziliśmy blisko 100 wyścigów (!), rozdaliśmy wszystkie medale, smycze i ulotki jakie mieliśmy przygotowane na ten dzień.

W tym miejscu chcemy bardzo podziękować naszym wspaniałym młodym zawodnikom, którzy w fantastyczny sposób poprowadzili strefę WTW, dumnie promując nasz Klub i zachęcając dzieci i młodzież do treningów wioślarstwa.

Julia Facon, Antoni Szkup i Mikołaj Kot – to nasi wychowankowie, ale już reprezentanci kadry narodowej juniorów. Kochani, bardzo Wam dziękujemy !

Słowa podziękowania należą się także naszym pracownikom Michałowi Filipczakowi i Grzegorzowi Oknińskiemu, na których zawsze WTW może liczyć i którzy tego dnia bardzo profesjonalnie podeszli do niby tylko piknikowej zabawy.

Dziękujemy!

Widzimy się już w tę sobotę na Dniach Sportu „Wannado” na Plaży Wilanów.

 

 

 

 

.

Facebook
Skip to content