„NIE TYLKO WIOSŁOWANIE…” – WYSTAWA WTW W MUZEUM SPORTU

„NIE TYLKO WIOSŁOWANIE…” – WYSTAWA WTW W MUZEUM SPORTU

Tak więc, wchodzimy w kluczową fazę obchodów Jubileuszu 145 lat WTW i sportu polskiego. Dlatego jest nam niezmierne miło zakomunikować, że już w najbliższą sobotę, tj. 14.10 o godzinie 16:00, odbędzie się uroczyste otwarcie wystawy w Muzeum Sportu i Turystyki pn. „NIE TYLKO WIOSŁOWANIE … 145 lat Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego”.
 
Otwarcie wystawy rozpocznie się o godzinie 16:00 i poprzedzi ceremonię uroczystej Gali jubileuszowej WTW w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie.
Jesteśmy bardzo wdzięczny Panu Dyrektorowi Sławomirowi Majcherowi Dyrektorowi Muzeum, że podjął temat naszego jubileuszu i niezwykle profesjonalnie zaangażował się w przygotowania do obchodów Towarzystwa. Specjalne podziękowania kierujemy do Pana Profesora Roberta Gawkowskiego za merytoryczny nadzór nad wystawą i niesamowitą ilość wiedzy, faktów i ciekawostek dotyczących sportu warszawskiego , a szczególnie tej części dotyczącej WTW.
 
P.S. widzieliśmy już cząstki i kawałki wystawy. Uwierzcie nam – będzie fantastyczna, naprawdę warto odwiedzić Muzeum Sportu i Turystyki.
Ekspozycja czasowa do stycznia 2024r.
 
 
.
Facebook
Skip to content