LICZNE SUKCESY NA WARSZAWSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY!

LICZNE SUKCESY NA WARSZAWSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY!

W dniach 03-04 października na Wiśle rozegrane zostały zawody Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w wioślarstwie – Mistrzostwa Warszawy Juniorów, Juniorów Młodszych i Młodzików.

Organizatorem był Warszawsko – Mazowiecki Okręgowy Związek Towarzystw Wioślarskich, a impreza została sfinansowana ze środków M. st. Warszawy.

W zawodach udział wzięło 5 warszawskich  klubów: Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie, Międzyszkolny Klub Sportowy „Dwójka”, Warsaw Rowing Club, Towarzystwo Wisła dla Wioślarzy, AZS KU Uniwersytetu Warszawskiego. Ogółem startowało 105 osad, rozegrano 28 wyścigów. Wg sprawozdania Sędziego Głównego nie złożono protestów i nie zanotowano incydentów. Pogoda  nie sprzyjała wioślarzom, gdyż na Wiśle był bardzo niski stan wody jak również było bardzo wietrznie. Nie obyło się niestety bez wywrotek.

Zwycięzcy poszczególnych konkurencji zostali udekorowani medalami za pierwsze trzy miejsca.

Dziękujemy Klubom  za tak liczny udział w zawodach jak również za pomoc w sprawnym przeprowadzeniu w trudnych czasach pandemii COVID-19.

Jednocześnie informujemy, że końcowa punktacja klubowa zostanie przedstawiona najpóźniej do dnia 07 października. Okolicznościowe puchary dla zwycięzców konkurencji klubowych zostaną rozdane po oficjalnym ogłoszeniu wyników.

Zachęcamy do zapoznania się z wynikami poszczególnych osad poniżej:

Facebook
Skip to content