15 medali dla WTW zdobytych podczas Mistrzostw Warszawy w Sprincie oraz Długodystansowych Mistrzostw Warszawy w kajakarstwie!
7x złoto
5x srebro
3x brąz
Cała ekipa dała z siebie 100%, a ciężka praca przyniosła świetne rezultaty.
Gratulacje dla wszystkich zawodników i powodzenia w nadchodzących rywalizacjach!
#wtwteam super ROBOTA !