FESTIWAL SPORTU – WILANÓW WIOSŁOWAŁ Z MISTRZAMI

FESTIWAL SPORTU – WILANÓW WIOSŁOWAŁ Z MISTRZAMI

W miniony weekend, na zaproszenie Dzielnicy Wilanów, gościliśmy na pikniku rodzinnym „Wannado Festiwal Sportu”.

Tego dnia, w sobotę 11.06, WTW postawiło swoją strefę z ergometrami. Nasz niebieski namiot widoczny z oddali, przyciągał wszystkich śmiałków i ciekawskich wiosłowania. Tym bardziej było to kuszące, gdyż w niebieskiej strefie naszego Towarzystwa, można było spróbować swoich sił z mistrzami światowego wioślarstwa: Marcinem Brzezińskim (aktualnym Mistrzem Świata, czterokrotnym olimpijczykiem) oraz Marią Wierzbowską (Wicemistrzynią Świata, olimpijką). Od strony technicznej czuwali pracownicy WTW Michał Filipczak i Grzegorz Okniński.

Podobnie jak tydzień temu na Bemowie w Parku Górczewska (gdzie również gościliśmy na zaproszenie dzielnicy), ergometry wioślarskie cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczestników festynu. Rozdaliśmy wszystkie medale, a szczególnie zainteresowanym treningami w naszym Klubie – specjalnie przygotowane na ten dzień, ulotki informacyjne.

Dziękujemy władzom dzielnicy Wilanów za zaproszenie, a Marcinowi, Marysi, Michałowi i Grzegorzowi – za zaangażowanie i profesjonalizm.

 

Facebook
Skip to content