ERGOWIOSŁA 2023 – PIERWSZE PRZETARCIE W NOWYM SEZONIE

Różnorodność emocji podczas Enea Mistrzostw Polski na ergometrze wioślarskim, które odbyły się w Hali Wielofunkcyjnej AWF we Wrocławiu .
Nasza klubowa reprezentacja tym razem nie była liczna. Nie udało się też niestety zająć miejsca na podium w żadnej z kategorii.
Jednak kilka wyników zasługuje na wyróżnienie.
Bardzo dobrze zaprezentował się Bartłomiej Socha, który w kategorii Juniorów (MJ) zajął świetne 5 miejsce na 48 startujących zawodników.
Julia Facon zajęła 18 miejsce w kategorii seniorek, a Edyta Czerwińska-Nowak zajęła 4 miejsce w kategorii masters.
W kategorii seniorów Konrad Domański uplasował się na 30 pozycji na 55 startujących zawodników.

Nie były to najlepsze zawody dla naszych podopiecznych. Liczymy jednak na progresującą formę… i latem pokażemy na co Nas stać .
Nasz obecnie najlepszy zawodnik Piotr Płomiński, z powodu kontuzji nie wystartował ma zawodach.