ENEA MISTRZOSTWA POLSKI NA ERGOMETRZE WIOŚLARSKIM!

Wczoraj (30.01) na WKK Sport Center we Wrocławiu odbyły się Enea Mistrzostwa Polski na ergometrze wioślarskim! Była to impreza rangi Ogólnopolskiej rozpoczynająca sezon startowy w 2022 roku.

Cieszą sukcesy naszych zawodników. Na szczególne wyróżnienie zasługuje oczywiście niezastąpiona Julia Facon, która zdobyła srebrny medal w konkurencji Juniorek oraz Magda Romaniuk, która zajęła wysoką 6 lokatę na 45 startujących!
Świetny wynik osiągnął również nasz najlepszy obecnie zawodnik Piotr Płomiński! Sięgnął on po brązowy krążek, w konkurencji Seniorów, osiągając czas 05:51.0!

Po złoty medal w konkurencji Masters sięgnęła nasza zawodniczka prowadzona przez trenerkę Agnieszkę Renc – Edyta Czerwińska-Nowak, której bardzo gratulujemy doskonałego występu!

Dobrze zaprezentował się również Mikołaj Kot, który finalnie zajął 10 miejsce w kategorii Juniorów.

Gratulujemy trenerom, medalistom oraz wszystkim startującym zawodnikom!

Życzymy owocnej dalszej pracy na zgrupowaniu w Zakopanem, na które nasi zawodnicy oraz trenerzy wyjechali dzisiaj z samego rana!