ENEA Mistrzostwa Polski na ergometrze wioślarskim zakończone wielkim sukcesem wioślarek WTW!

Zawodniczkom WTW w sobotę 30.01.2021r., na zawodach halowych w Poznaniu, udało się wywalczyć doskonałe wyniki w kategoriach zarówno Juniorek, Seniorek, jak i Masters!

Julia Facon i Urszula Zawadzka zdominowały starty Juniorek, zajmując kolejno pierwsze i drugie miejsce. Sonia Gnatowska uplasowała się na trzecim miejscu w kategorii Seniorek, a Edyta Czerwińska – Nowak z dużą przewagą wygrała w konkurencji Masters!

Wielkie podziękowania i słowa uznania kierujemy również do trenerów – Agnieszki Renc i Dominika Brodziaka! Dziękujemy!

Wszystkim startującym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w sezonie sportowym 2021!