ENEA MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW – CZTERY MEDALE WTW, KOT DWA ZŁOTA

W miniony weekend odbyły się  ENEA MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW w Kruszwicy.
Nasi zawodnicy spisali się świetnie. Wszyscy startowali w Finałach A (bezpośrednia walka o medale), a finalnie zdobyli 4 medale .

Dodatkowo musimy nadmienić iż najlepszym zawodnikiem WTW Mistrzostw Polski został Mikołaj Kot , który sięgnął po dwa złote medale. Jeden krążek zdobył „na klubowo” w konkurencji 2-MJ z Antonim Szkupem, a drugi „na kadrowo” z osadą mieszaną przygotowywaną na start w Mistrzostwach Świata .

Świetnie spisały się również nasze Panie sięgając po 3 medale .
Srebrny medal – 4-KJ w składzie (Romaniuk Magdalena, Dąbrowska Barbara, Graczyk Maja oraz Kurek Urszula)
Brązowy medal – Julka Facon na 1xKJ
Brązowy medal – 4xKJ w składzie (Romaniuk Magdalena, Dąbrowska Barbara, Kurek Urszula, Facon Julia)

Zawodnicy startujący w konkurencji 4-MJ finalnie uplasowali się na 5 pozycji, a nasza 8+MJ po świetnym finiszu osady z Bydgoszczy, na 4 miejscu.
Ogromnie cieszy Nas poziom naszych zawodników oraz atmosfera w grupie .

Wielkie gratulacje należą się także naszym trenerom: Agnieszce Renc, Krzysztofowi Kalińskiemu oraz Dominikowi Brodziakowi za trud włożony w przygotowania, ogrom pracy i wyrzeczeń czego efektem są medale Mistrzostw Polski