DOSKONAŁE WYNIKI NASZYCH WIOŚLARZY NA REGATACH OTWARCIA SEZONU!

Za nami bardzo intensywny, wioślarski weekend, działo się nie tylko w Zagrzebiu, ale również na naszym rodzimym podwórku – w Poznaniu odbyły się Centralne Regaty Otwarcia Sezonu!

Pogoda nie rozpieszczała w ten weekend zawodników. Z powodu silnego wiatru i deszczu organizatorzy zdecydowali się odwołać niedzielna sesje popoludniową.

Dla naszego klubu były to jedne z najlepszych regat w ostatnich latach!

Michalina Partyga dwókrotnie zajęła drugie miejsce w kategorii 1xKA. W niedzielnym finale płynęła na dwójce z Sobocińską Jessicą i również były drugie.

Konrad Domański na 1xMA zajał kolejno 2 i 4 miejsce. W niedzielę na 2xMA razem z Czarkiem Litka nie mieli sobie równych.

Urszula Ożarowska w kategorii 1xKL/KBL zajęła kolejno 4 i 2 miejsce. W niedzielnych finałach w dwójce wagi lekkiej razem z Jasińską Zuzanną z KW Pegaz Wrocław zdecydowanie zwyciężyły.

Serdecznie gratulujemy zawodnikom oraz trenerom świenych wyników! Nie możemy doczekać się dalszego ścigania. Trzymamy kciuki, aby pogoda była dla wszystkich łaskawsza i zdrowie wszystkim dopisywało.

Bardzo dziękujemy Liwii Jabłońskiej za piękne zdjęcia!