Dobry występ żeglarzy w Pucharze Spójni

W ten weekend żeglarska grupa B startowała w regatach nad Zegrzem – w Pucharze Klubu Sportowego „Spójnia” Warszawa. Nasi zawodnicy dzielnie walczyli o najwyższe miejsca, zaś warunki wiatrowe zdecydowanie sprawdzały ich cierpliwość. Rezultat jest zadowalający. Trzeci rok z rzędu zostajemy z pucharem dla najlepszej drużyny.
Wyniki poszczególnych zawodników przedstawiają się w sposób następujący:
Maja Kwiek wygrała regaty w fenomenalnym stylu, druga przeciwniczka traciła do niej cztery punkty, zaś trzecia dziesięć.
Joanna Dyja zajęła 3 miejsce, co bardzo nas cieszy- mamy mocną kobiecą drużynę i dwie zawodniczki klubu WTW na podium.
Hanna Ługowska zajęła 8 miejsce w klasyfikacji generalnej i 5 w kategorii dziewcząt.
Stanisław Ługowski zwyciężył w kategorii chłopców do lat 10!
Marta Piotrowska zajęła 11 miejsce.
Klara Piotrowska uplasowała się na 13 pozycji.
Malinka Pietrzak zajęła 16 miejsce.
Igor Grzelak uplasował się na 17 pozycji.

W regatach wzięło udział 55 zawodników. W czwartek wyruszamy do Charzykowy na kolejne zawody, na których na linii startu pojawi się zapewne ponad 200 jachtów. Trzymajcie za Nas kciuki.