Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie Logo Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie Logo

DŁUGODYSTANSOWE MISTRZOSTWA POLSKI : SREBRNY WIKTOR KONIAK-CRUZ

Podsumowanie Długodystansowych Mistrzostw Polski w kajakarstwie klasycznym, które odbyły się w miniony weekend w Wolsztynie .

Mamy podsumowanie od trenera Damiana Siwieckiego:

Starty bardzo udane pomimo zmiennej aury.
Wśród młodzików 2014r. Udało nam się wywalczyć srebrny medal- zdobył go Wiktor Koniak-Cruz przegrywając tylko o 1 sekundę .
Maksim Yudzenka wśród młodzików (2013R.) zajął wysoką 10 lokatę.

Nasz junior młodszy Dawid Grabowski zajął 18 pozycję w najbardziej obsadzonym wyścigu!

Nasze k2 Piotr Kostuch i Fryderyk Markowski pokazali walkę do końca, ale niestety na nawrocie zostali obróceni przez inną osadę i nie minęli bojek i mimo skończonego wyścigu zostali zdyskwalifikowani.

Wśród zawodników widać ogrom motywacji do ścigania się i chęć startów na zawodach. Przed nami dopiero najważniejsze zawody więc trenujemy i walczymy dalej

Wielkie gratulacje! Trzymamy kciuki za dalsze starty !

 

Ułatwienia dostępu
Wielkość tekstu
Odstępy linii