Centralne Wiosenne Regaty Kontrolne w Poznaniu za nami!

Centralne Wiosenne Regaty Kontrolne w Poznaniu za nami!

W ubiegły weekend odbyły się coroczne Centralne Wiosenne Regaty Kontrolne w Poznaniu. Jest to bardzo ważny sprawdzian przede wszystkim dla zawodników ubiegających się o starty w reprezentacji kraju.

Reprezentacja Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego była nieliczna, ale znakomita!

Joanna Dorociak zdecydowanie wygrała swoje biegi na jedynce wagi lekkiej, a w niedzielę zwyciężyła na dwójce razem z Weroniką Deresz.

Cieszą wyniki naszej młodzieży: Piotr Płomiński ostatecznie zajął trzecie miejsce w kategorii jedynek juniorów – rokrocznie najliczniej obsadzonej. Długo czekaliśmy na takie wyniki grupy męskiej!

Tym bardziej optymistycznie wygląda drugie miejsce Konrada Domańskiego w kategorii jedynek juniorów młodszych!

Michalina Partyga, uczestniczka zeszłorocznych Mistrzostw Świata, potwierdza wysoką formę na jedynce pierwszego dnia, a drugiego na dwójce wg rozstawienia w układzie kadrowym była odpowiednio pierwsza i druga w konkurencji młodzieżowej.

W kategorii jedynek wagi lekkiej bardzo dobrze zaprezentowała się Zuzanna Duda, wyraźnie aspirująca do kadry narodowej po nawiązaniu rywalizacji z czołowymi zawodniczkami.

Za walkę dziękujemy też Marcinowi Brzezińskiemu, Soni Gnatowskiej, Cezaremu Kalecie, Adamowi Brewczyńskiemu i Wiktorowi Orzołowi, którzy z pewnością zaprezentują wysoką formę w dalszej części sezonu!

Facebook