23.06 – Regaty 140-lecia WTW!

23.06 – Regaty 140-lecia WTW!

 

Regulamin regat 23.06.18

Regulations of the regatta – english

Prezentacja – 140th WTW Anniversary Rowing Regatta

ZAPROSZENIE – 140th WTW Anniversary Rowing Regatta

 

 

Zapraszamy wszystkich na główny punkt obchodów Jubileuszu 140-lecia Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego.

Znowu będzie się działo nad Wisłą. W dniu 23.06. br. organizowane będą przez nasze Towarzystwo międzynarodowe regaty wioślarskie z okazji 140 lecia istnienia naszego Klubu – „140th WTW Anniversary Rowing Regatta”. Data 23.06 nie jest datą przypadkową. Tego dnia odbywają się „warszawskie wianki”, a jak wiadomo, prekursorem wianków było właśnie nasze Towarzystwo.

Sercem wydarzenia będzie nasza nowa przystań przy ul. Wioślarskiej 6 oraz rzeka Wisła (na odcinku pomiędzy mostem Łazienkowskim , a Poniatowskim). Regaty uatrakcyjni ogromny telebim i transmisja regat „live” z kilku kamer. Przy dobrej pogodzie istnieje realna możliwość transmisji regat z drona.

Ścigać się będziemy na czwórkach wioślarskich (wszystkie typy łodzi).

Przewidzieliśmy również nagrody finansowe i to niemałe. Pula nagród to 15.000 zł !

Impreza wystartuje o godzinie 12:00, jest to dobry czas aby na bulwarach pojawiły się większe grupy kibiców wioślarstwa, ale i nie tylko.

Tego dnia przewidzieliśmy sporo atrakcji, również dla najmłodszych. Będą dmuchańce-skakańce, statek piracki, rodeo, wata cukrowa, popcorn. Obecny będzie mincerz, który pomoże nam kuć jubileuszowe monety WTW.

Regaty rozpoczniemy o godzinie 15:00 i trwać będą do godziny około 17:30.

Na koniec masa krytyczna na Wiśle, popłyniemy starymi hamburkami, przy asyście naszych kajakarzy.

Po zakończeniu regat, około godziny 18:30 odbędzię się na głównej scenie (Wioślarska 6) uroczystość dekoracyjna najlepszych osad.

Zaraz po dekoracji, około godziny 19:15 – będziemy muzycznie kończyć ten fantastyczny dzień. Z oryginalnym repretuarem wystąpi Akademicki Chór Uniwersytetu Warszawskiego.

Następnie na scenie pojawi się gwiazda wieczoru, zdobywca tegorocznego Fryderyka, zespółk którego przedstawiać nie trzeba: „Kapela ze Wsi Warszawa”.

Po koncercie, do końca imprezy (przewidziany koniec około 21:30) wystąpi niesamowity duet NO//MEDS.

Zgłoszenia do regat, należy przesyłać do 18 czerwca br. na adres mailowy: agnieszka.renc@wtw.waw.pl

Zapraszamy !

 

 

 

 

 

 

.

 

 

Facebook